Interaktyvios grindys

Interaktyvios grindys yra inovatyvi priemonė, skirta lavinti vaikų judesių koordinavimą, reakciją bei loginį mąstymą. Interaktyvių grindų pagalba bus lavinami ne tik vaikų judesiai, bet ir matematiniai sugebėjimai, vaikai turės galimybę susipažinti su abėcėle, planetomis, rinkti miško gėrybes arba tiesiog žaisti smagius žaidimus tokius, kaip futbolas arba boulingas ir daugybė kitų neišėję iš patalpų. Ši priemonė taip pat puikiai tinka vaikams, turintiems specialiųjų poreikių.

FUTBOLAS. Žaiskite svarbiausias gyvenimo varžybas! Juk puikiai žinai futbolo taisykles – spirk kuo daugiau įvarčių į priešininko vartus!
MISIJA Į MARSĄ. Nuskriskite į Marsą. Skrisdami saugokitės kliūčių ir nepamirškite papildyti erdvėlaivio degalų bako! Gero skrydžio!
SPALVINGAS PIANINAS. Sukurkite savo melodiją šokinėdami ant skirtingų spalvų pianino klavišų!
VANDUO. Įlipkite į vandenį nesušlapdami kojyčių! Užlipus ant apšviestos dalies girdėsite vandens tekėjimo garsą, matysite vandens vaizdą.
IŠREIKŠKITE SAVE. Svarbiausia šio žaidimo taisyklė yra… tai, kad nėra jokių taisyklių! Išlaisvinkite savo vaizduotę, pasirinkite skirtingas spalvas, bei pieškite rankytėmis arba kojytėmis!
LINKSMOJI LENTA. Užšokite ant liūdno veidelio ir padarykite jį vėl linksmu! Neleiskite liūdniems veideliams baigti žaidimo.
SUSPROGDINTI BALIONUS. Šokinėkite ant skraidančių balionų ir susprogdinkite juos!
DRUGELIS. Tapk drugeliu ir skrisk kuo ilgiau! Norint atgauti jėgas, atsisėsk ant gėlių, tačiau saugokis vorų!
AKMENUKAI. Ar mokate skaičiuoti atgal? Patikrinkite savo žinias, šokinėdami ant akmenukų pagal atvirkštinę seką – nuo 9 iki 1. Pakubėkite, nes laikas tiksi.
LAPAI. Nušluokite visus rudeninius lapus su savo kojytėmis, rankytėmis ar šluotelėmis, tačiau būkite atsargūs – vėjas bandys grąžinti juos atgal!
MEŠKINAS IR MEDUS. Šokite ant gėlių žiedų ir surinkite kuo daugiau medaus puodynių! Tik nepamirškite saugotis bitučių – jei jas priliesite, žaidimas bus baigtas.
MEDKIRTYS. Medžio pjovimui reikia labai daug galios! Kadangi tu labai stiprus, pabandyk sugauti kuo daugiau medienos per 99 sekundes!
MIŠKO KELIAS. Surinkite visus grybus, kurie auga ant jūsų kelio, tačiau būkite atsargūs, neužminkite ant ežiuko ir nepažadinkite pelėdos!
ELFAS. Surinkite su Elfu kuo daugiau dovanų per 4 minutes.
BANANŲ ŠALIS. Pagriebkite bananų kekes, kol jos nenukrito ant žemės. Beždžionėlė bus labai laiminga galėdama tau pagelbėti jas renkant, tačiau nepamiršk, jog kekės krenta greičiau ir greičiau!
RUONIAI IR ŽUVYS. Ruonis yra labai alkanas…Padėk jam pavalgyti rinkdamas žuvytes, kol jos nepasislėpė po ledo luitu, tačiau paskubėk, nes jos plauks vis greičiau ir greičiau!
PROTINGASIS DINOZAURAS DINO. Pagaukite kiaušinius kol jie nenukrito ant žemės! Dinozauras Dino yra pasiruošęs jums padėti, tačiau būkite atsargūs – kiaušiniai krenta vis greičiau ir greičiau!
VAISIŲ KREPŠELIS. Surinkite visus krentančius vaisiu į krepšelį!
TENISAS. Žaiskite virtualų tenisą atmušinėdami kamuoliuką su kojytėmis arba rankytėmis!
BOULINGAS. Numuškite meškučių kėglius su kamuoliu. Kuo mažesnis kamuolys, tuo sunkiau numušti visus meškučius vienu kartu.
BOKSININKAS. Sveiki atvykę į bokso treniruotę!
PĖDSEKYS. Labai greitai dėliokite pėdutes ant sniego ir pamatykite, koks gyvūnas keliauja šiomis pėdomis! Jei darysite tai iš lėto – pėdos išnyks ir turėsite pradėti iš naujo.
VAIRUOTOJAS ČEMPIONAS. Vairuokite automobilį ir patirkite tikrą nuotykį! Valdydami automobilį spėkite persirikiuoti į kairę arba dešinę, kad išvengtumėte susidūrimų.
INSTRUMENTAI. Užšokite ant skambančio muzikos instrumento ir sužinokite, koks šio instrumento pavadinimas.
KURMIS. Atsistokite priešingose pusėse ir judėdami nuveskite kurmį į priešininkų teritoriją.
GENIALUS PROTAS. Prisiminkite ir atkartokite vaizdų seką. Gerai pagalvokite.
LĖKTUVAS. Pasimėgaukite skrydžiu. Surinkite debesis, tačiau saugokitės besisukančio sraigto.
PICOS MEISTRAS. Supjaustykite reikiamas daržoves, norint pagaminti skanią picą. Skanaus!
PLANETOS. Ar galite atpažinti saulės sistemos planetas? Suraskite tinkamą planetą pagal pateiktą pavadinimą.
VIKINGAI. Sekite vikingų taką ir rinkite lobį.
ŠIKŠNOSPARNIS. Apsilankykite šikšnosparnių urve! Pagaukite skraidančius vabzdžius, tačiau saugokitės stalaktitų ir stalagmitų!
INVAZIJA. Apginkite savo planetą nuo monstrų atakos!
ATEIVIS. Pažinkite kosmosą su ateiviu! Rinkite žvaigždes, tačiau saugokitės meteorų.
ŽVAIGŽDĖS. Svajoji pasiekti žvaigždes? Užsimerk, pamojuok rankytėm ar kojytėm ir klausykis…
MEDŪZOS. Kuo greičiau surinkite įvairių spalvų medūzas šokinėdami ant jų.
PERLŲ MEDŽIOTOJAS. Šokite ant kriauklių ir surinkite kuo daugiau perlų, tačiau nepamirškite saugotis krabų, kurie labai mėgsta perlus!
NARAS. Tapkite perlų ieškotoju ir suraskite kuo daugiau perlų po vandeniu. Nepamirškite kvėpuoti reguliariai ir saugotis ryklių!
PIRATO LOBIS. Vairuoti povandeninį laivą nėra taip paprasta. Sugaukite kuo daugiau nuskendusių lobių, tačiau vairuokite labai atidžiai, jog neatsitrenktumėte į uolas.
MEILĖ. Padėkite angeliukui nušauti kuo daugiau širdžių.
PATRANKOS SVIEDINYS. Šaukite patranką norėdami sugriauti dangoraižį!
BALIONAI. Nušaukite visus raudonus balionus, tačiau nesusprogdinkite mėlynų.
KAUBOJUS. Ar mokate tiksliai šaudyti? Šiame žaidime turėsite progą tai padaryti!
SAMURAJAI. Padėkite Samurajui supjaustyti kuo daugiau pomidorų!
SUPER KAMUOLYS. Judinkite raketę rankomis ar kojomis ir numuškite visas atsiradusias čerpes. Surinkite daugiausiai taškų.